NOVINKY

Připravujeme pro Vás nové sekce na našich webových stránkách. ...

8.3.2017
Prostřednictvím zjištění Státní zemědělské a potravinářské inspekce - mikrobiologickým a virologickým vyšetřením jednoho vzorku bylo zjištěno, že: Sušená rajčata ve slunečnicovém oleji Cannone 990g, šarže LP 195, s datem minimální trvanlivosti do 13/07/2019, vykazuje kontaminaci vzorku noroviry. Z uvedeného vyplývá, že potravina Sušená rajčata ve slunečnicovém oleji (zpracovaná sušená zelenina v oleji) obchodní název Cannone, šarže LP 195, 13/07/2019, u níž byla prokázána kontaminace vzorku noroviry, není pokládána za bezpečnou a není vhodná k lidské spotřebě.

Pokud jste od nás tuto šarži nakoupili, žádáme Vás o její neodkladné vrácení na příslušnou VO pobočku nebo C&C provozovnu, která Vám zboží prodala. Na základě původního dokladu Vám bude vystaven dobropis.

Prosíme, abyste tak učinili co nejdříve, nejpozději však do 24.3.2017

Děkujme za pochopení, omlouváme se za vzniklé komplikace, které nevznikly naší vinou

 
   
   
MOŘSKÉ SPECIALITY CHŘEST
Ve většině zemí jsou mořské ryby a mořské plody běžnou a oblíbenou součástí kuchyně. Jsou zdravé, obsahují spoustu minerálů a nenasycených mastných kyselin potřebných pro náš organismus. Připravte si rybí speciality dle originálních receptů... Lahodnou chuť této rostliny opěvovali už staří Egypťané, Řekové i Římané. Značné účinky a libá chuť křehkých bílých, zelených a purpurových výhonků předurčila oblibu jejich konzumace...
čtěte více > čtěte více >