KARIÉRA

Chcete nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru právě v naší společnosti? Dáme Vám skvělou pracovní příležitost i podmínky. Ostatní je už na Vás.

:
:
:

Středočeský

Vysočina


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/motivačním dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi osobními údaji.

Souhlasím, aby společnost JIP východočeská, a.s., sídlem Pardubice - Polabiny, Hradišťská 407, PSČ 533 52, IČ 27464822, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B složce 2413, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje za účelem získání zaměstnání ve společnosti (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Plné znění zákona naleznete na webu Úřadu pro ochranu osobních údajů.