Akční letáky

Pro naše zákazníky jsou připraveny velkoobchodní letáky pro gastronomii a maloobchodní letáky, které vychází v měsíčním a 14 denním cyklu. Používejte akční letáky JIP pro Vaše levné a spokojené nakupování.

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK JIP SVĚT POTRAVIN V BRNĚ

Náš nejnovější projekt. Svět potravin, ve kterém vás baví nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. Tak přesně takový nově naleznete také v Brně, kde jsme otevřeli novou prodejnu JIP. Moderní, ale stále osobitou, velkolepou, přesto útulnou a přehlednou, a hlavně s nepřebernou nabídkou. Prostě náš největší projekt.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK PRODEJEN SVĚT POTRAVIN V JILEMNICI, KARLOVÝCH VARECH, OLOMOUCI, OSTRAVĚ, PARDUBICÍCH, PRAZE - BOŘANOVICÍCH A VE ZLÍNĚ

Svět potravin, ve kterém vás baví nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. Tak přesně takový naleznete v Jilemnici, Karlových Varech, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Praze a ve Zlíně, kde jsme otevřeli nové prodejny JIP. Moderní, ale stále osobité, velkolepé, přesto útulné a přehledné, a hlavně s nepřebernou nabídkou. Prostě naše největší projekty.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK OSTATNÍCH C&C PRODEJEN

Po shlédnutí aktuálního akčního letáku budete ihned informováni, jaké akční a slevové nabídky jsou v prodejnách Cash & Carry JIP vlastně k mání.
Platí pro prodejny: České Budějovice, Most, Náchod, Polička, Sušice a Svoboda nad Úpou
 

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK VELKOOBCHODNÍCH SKLADŮ

Akční letáky pro velkoobchodní zákazníky naleznete na našem B2B. Nemáte-li přístup do B2B systému, kontaktujte svého obchodního zástupce.
 

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK MALOOBCHODNÍCH PRODEJEN

V maloobchodních prodejnách potravin JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.