Akční letáky

Pro naše zákazníky jsou připraveny velkoobchodní letáky pro gastronomii a maloobchodní letáky, které vychází v měsíčním a 14 denním cyklu. Používejte akční letáky JIP pro Vaše levné a spokojené nakupování.

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK JIP SVĚT POTRAVIN V BRNĚ

Svět potravin, ve kterém vás baví nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. Tak přesně takový nově naleznete také v Brně, kde jsme otevřeli novou prodejnu JIP. Moderní, ale stále osobitou, velkolepou, přesto útulnou a přehlednou, a hlavně s nepřebernou nabídkou. Prostě náš největší projekt.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK C&C PRODEJEN V KARLOVÝCH VARECH, OLOMOUCI, OSTRAVĚ A VE ZLÍNĚ

Svět potravin, ve kterém vás baví nakupovat. Svět, kde vás vždycky něco překvapí, ale najdete tam i zaručené jistoty. Tak přesně takový naleznete v Karlových Varech, Olomouci, Ostravě a ve Zlíně, kde jsme otevřeli nové prodejny JIP. Moderní, ale stále osobité, velkolepé, přesto útulné a přehledné, a hlavně s nepřebernou nabídkou. Prostě naše největší projekty.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK C&C PRODEJEN V PARDUBICÍCH, PRAZE - BOŘANOVICÍCH A JILEMNICI

V Pardubicích, Praze - Bořanovicích a v Jilemnici najdete naše prodejny JIP. Moderní, ale stále osobité, velkolepé, přesto útulné a přehledné, a hlavně s nepřebernou nabídkou.

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK OSTATNÍCH C&C PRODEJEN

Po shlédnutí aktuálního akčního letáku budete ihned informováni, jaké akční a slevové nabídky jsou v prodejnách Cash & Carry JIP vlastně k mání.
Platí pro prodejny: České Budějovice, Most, Náchod, Polička, Sušice a Svoboda nad Úpou
 

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK VELKOOBCHODNÍCH SKLADŮ

Akční letáky pro velkoobchodní zákazníky naleznete na našem B2B. Nemáte-li přístup do B2B systému, kontaktujte svého obchodního zástupce.
 

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK MALOOBCHODNÍCH PRODEJEN

Prodejny Bílina, Františkovy Lázně, Chomutov - Adámkova, Chomutov - Březenecká, Chomutov - Cihlářská, Chomutov - Jiráskova, Prachatice, Praha-Horní Počernice, Sadská, Sokolov, Žatec a Žlutice.
V maloobchodních prodejnách potravin JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.
 

  

 

AKTUÁLNÍ AKČNÍ LETÁK MALOOBCHODNÍCH PRODEJEN

Prodejny Harrachov, Horní Slavkov, Hrádek nad Nisou, Jáchymov, Jičín, Karlovy Vary, Mariánské Lázně - Hroznatova, Mariánské Lázně - Husova, Sezemice, Slaný a Svoboda nad Úpou.
V maloobchodních prodejnách potravin JIP Vám umožníme šetřit každý den – stačí jen zbytečně nevyhazovat peníze za něco, co můžete získat levněji.